Jak przygotowywać się naszego ślubu?

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień do którego przygotowywać się trzeba na długo przed chwilą rozpoczęcia. Jeżeli marzymy by dzień ślubu był niepowtarzalny a wszystko było dopracowane do granic możliwości, pierwsze przygotowania do tego wyjątkowego dnia rozpocznijmy nawet na dwanaście miesięcy przed tym super dniem.

Dwanaście miesięcy przed uroczystością ślubną

Nadwanaście miesięcy przed ślubem powinno się usiąść i wstępnie zaplanować konkretny miesiąc naszego ślubu. Państwo młodzi powinni oczywiście spisać hipotetyczną liczbę gości weselnych, oraz na razie bardzo ogólnie przeanalizować oferty sal weselnych i restauracji. Niekiedy to najlepszy czas na rezerwacje tego miejsca. W niektórych restauracjach sale weselne należy rezerwować na rok z góry.

Na sześć miesięcy przed tym dniem powinniśmy zaplanować dokładny termin uroczystości, nawet z godziną. W tym czasie koniecznie trzeba zarezerwować salę weselną lub restaurację. Jeżeli wybieramy ślub kościelny, w tym okresie musimy również udać się do księdza i zdecydować na obowiązkowe nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo więc to jest wskazany czas.

Na cztery miesiące przed uroczystością ślubną koniecznie trzeba zacząć zbierać niezbędne dokumenty. To czas, w którym należy znaleźć świadków na ślub i uzyskać ich zgodę. To idealny czas na poinformowanie pracodawców. To idealny czas na otrzymanie zgody na urlop nie tylko na dzień ślubu ale i na czas podróży poślubnej.

penis vergrößern

Osiem tygodni przed dniem ślubu trzeba zaprosić naszych gości, zaplanować menu w restauracji. To właściwy czas na złożenie zamówienia na kwiaty i zamówienie usługi dekorowania samochodu młodej pary.

Miesiąc przed ślubem musimy bardzo udany.